Τρίτη, 12 Σεπτέμβριος 2017 09:58
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Το πρόγραμμα του Α' ομίλου της Γ' κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' κατηγορίας που θα ξεκινήσει στις 30 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου:

1η - 14η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-Ολυμπιακός Ιωαννίνων

Δαβάκης Ασφάκας-Δόξα Αναργύρων

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΕ Καμποχωρίων

Αετός Πρωτόπαππας-ΑΕ Λαψίστας

ΑΕ Ρίζας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΑΣ Πετσαλίου


2η – 15η αγωνιστική

Δαβάκης Ασφάκας-ΑΟ Ζίτσας

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

Δόξα Αναργύρων -ΠΑΟ Πεντέλης

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-Αετός Πρωτόπαππας

ΑΕ Καμποχωρίων-ΑΕ Ρίζας

ΑΕ Λαψίστας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΣ Πετσαλίου


3η – 16η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΠΑΟ Πεντέλης-Δαβάκης Ασφάκας

Αετός Πρωτόπαππας-Ολυμπιακός Ιωαννίνων

ΑΕ Ρίζας-Δόξα Αναργύρων

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

ΑΣ Πετσαλίου-ΑΕ Καμποχωρίων

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΕ Λαψίστας


4η – 17η αγωνιστική

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΟ Ζίτσας

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-Αετός Πρωτόπαππας

Δαβάκης Ασφάκας-ΑΕ Ρίζας

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

Δόξα Αναργύρων -ΑΣ Πετσαλίου

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΑΕ Καμποχωρίων-ΑΕ Λαψίστας


5η – 18η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-Αετός Πρωτόπαππας

ΑΕ Ρίζας-ΠΑΟ Πεντέλης

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΣ Πετσαλίου-Δαβάκης Ασφάκας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Ολυμπιακός Ιωαννίνων

ΑΕ Λαψίστας-Δόξα Αναργύρων

ΑΕ Καμποχωρίων-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων


6η – 19η αγωνιστική

ΑΕ Ρίζας-ΑΟ Ζίτσας

Αετός Πρωτόπαππας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΣ Πετσαλίου

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Δαβάκης Ασφάκας-ΑΕ Λαψίστας

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-ΑΕ Καμποχωρίων

Δόξα Αναργύρων -ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων


7η - 20η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΑΣ Πετσαλίου-ΑΕ Ρίζας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αετός Πρωτόπαππας

ΑΕ Λαψίστας-ΠΑΟ Πεντέλης

ΑΕ Καμποχωρίων-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-Δαβάκης Ασφάκας

Δόξα Αναργύρων-ΟΛυμπιακός Ιωαννίνων


8η – 21η αγωνιστική

ΑΣ Πετσαλίου-ΑΟ Ζίτσας

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΑΕ Ρίζας-ΑΕ Λαψίστας

Αετός Πρωτόπαππας-ΑΕ Καμποχωρίων

ΠΑΟ Πεντέλης-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-Δόξα Αναργύρων

Δαβάκης Ασφάκας-Ολυμπιακός Ιωαννίνων


9η - 22η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΑΕ Λαψίστας-ΑΣ Πετσαλίου

ΑΕ Καμποχωρίων-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΕ Ρίζας

Δόξα Αναργύρων -Αετός Πρωτόπαππας

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-ΠΑΟ Πεντέλης

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-Δαβάκης Ασφάκας


10η – 23η αγωνιστική

ΑΕ Λαψίστας-ΑΟ Ζίτσας

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΕ Καμποχωρίων

ΑΣ Πετσαλίου-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-Δόξα Αναργύρων

ΑΕ Ρίζας-Ολυμπιακός Ιωαννίνων

Αετός Πρωτόπαππας-Δαβάκης Ασφάκας

ΠΑΟ Πεντέλης-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς


11η -24η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-ΑΕ Καμποχωρίων

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΕ Λαψίστας

Δόξα Αναργύρων -ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-ΑΣ Πετσαλίου

Δαβάκης Ασφάκας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-ΑΕ Ρίζας

Αετός Πρωτόπαππας-ΠΑΟ Πεντέλης


12η – 25η αγωνιστική

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων-ΑΟ Ζίτσας

ΑΕ Καμποχωρίων-Δόξα Αναργύρων

ΑΕ Λαψίστας-Ολυμπιακός Ιωαννίνων

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Δαβάκης Ασφάκας

ΑΣ Πετσαλίου-Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΠΑΟ Πεντέλης

ΑΕ Ρίζας-Αετός Πρωτόπαππας


13η – 26η αγωνιστική

ΑΟ Ζίτσας-Δόξα Αναργύρων

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

Δαβάκης Ασφάκας-ΑΕ Καμποχωρίων

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-ΑΕ Λαψίστας

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Αετός Πρωτόπαππας-ΑΣ Πετσαλίου

Ηπειρωτικός Μαρμάρων-ΑΕ Ρίζας

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 12 Σεπτέμβριος 2017 10:20

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή