Τετάρτη, 12 Σεπτέμβριος 2018 22:49
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Το πρόγραμμα στον Α' όμιλο της Γ' κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου.

1η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Κόνιτσας -ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΕ Ρίζας

Δαβάκης Ασφάκας -Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΑΕ Καμποχωρίων -Απείθαρχος

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-Φλόγα Πετσαλίου

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΟ Ζίτσας


2η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Πεντέλης-ΠΑΟ Κόνιτσας

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -Δαβάκης Ασφάκας

ΑΕ Ρίζας -ΑΕ Καμποχωρίων

Ηπειρωτικός Μαρμάρων -ΠΑΣ Ατρόμητος 95

Απείθαρχος -ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΑΟ Ζίτσας-Φλόγα Πετσαλίου


3η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Κόνιτσας -Δαβάκης Ασφάκας

ΑΕ Καμποχωρίων -ΠΑΟ Πεντέλης

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΕ Ρίζας

ΑΟ Ζίτσας-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

Φλόγα Πετσαλίου-Απείθαρχος


4η Αγωνιστική 

ΑΕ Καμποχωρίων -ΠΑΟ Κόνιτσας

Δαβάκης Ασφάκας -ΠΑΣ Ατρόμητος 95

ΠΑΟ Πεντέλης-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -ΑΟ Ζίτσας

ΑΕ Ρίζας -Φλόγα Πετσαλίου

Απείθαρχος -Ηπειρωτικός Μαρμάρων


5η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Κόνιτσας -ΠΑΣ Ατρόμητος 95

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΕ Καμποχωρίων

ΑΟ Ζίτσας-Δαβάκης Ασφάκας

Φλόγα Πετσαλίου-ΠΑΟ Πεντέλης

Απείθαρχος -ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

Ηπειρωτικός Μαρμάρων -ΑΕ Ρίζας


6η Αγωνιστική 

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΠΑΟ Κόνιτσας

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-ΑΟ Ζίτσας

ΑΕ Καμποχωρίων -Φλόγα Πετσαλίου

Δαβάκης Ασφάκας -Απείθαρχος

ΠΑΟ Πεντέλης-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -ΑΕ Ρίζας


7η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Κόνιτσας -ΑΟ Ζίτσας

Φλόγα Πετσαλίου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Απείθαρχος -ΠΑΣ Ατρόμητος 95

Ηπειρωτικός Μαρμάρων -ΑΕ Καμποχωρίων

ΑΕ Ρίζας -Δαβάκης Ασφάκας

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -ΠΑΟ Πεντέλης


8η Αγωνιστική 

Φλόγα Πετσαλίου-ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΟ Ζίτσας-Απείθαρχος

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-ΑΕ Ρίζας

ΑΕ Καμποχωρίων -ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

Δαβάκης Ασφάκας -ΠΑΟ Πεντέλης


9η Αγωνιστική 

ΠΑΟ Κόνιτσας -Απείθαρχος

Ηπειρωτικός Μαρμάρων -Φλόγα Πετσαλίου

ΑΕ Ρίζας -ΑΟ Ζίτσας

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -ΑΟ Νεοχωρόπουλου

ΠΑΟ Πεντέλης-ΠΑΣ Ατρόμητος 95

Δαβάκης Ασφάκας -ΑΕ Καμποχωρίων


10η Αγωνιστική 

Ηπειρωτικός Μαρμάρων -ΠΑΟ Κόνιτσας

Απείθαρχος -ΑΕ Ρίζας

Φλόγα Πετσαλίου-ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων

ΑΟ Ζίτσας-ΠΑΟ Πεντέλης

ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Δαβάκης Ασφάκας

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-ΑΕ Καμποχωρίων


11η Αγωνιστική 

ΑΕ Ρίζας -ΠΑΟ Κόνιτσας

ΕΑΣ Μαχητής Ιωαννίνων -Ηπειρωτικός Μαρμάρων

ΠΑΟ Πεντέλης-Απείθαρχος

Δαβάκης Ασφάκας -Φλόγα Πετσαλίου

ΑΕ Καμποχωρίων -ΑΟ Ζίτσας

ΠΑΣ Ατρόμητος 95-ΑΟ Νεοχωρόπουλου

Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες είναι αντίστροφα

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 12 Σεπτέμβριος 2018 23:09

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή