Πέμπτη, 14 Μάρτιος 2019 15:18
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Οι διαιτητές των αγώνων Α', Β' και Γ' κατηγορίας

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων Α’, Β’ και Γ΄κατηγορίας που θα διεξαχθούν στις 16 και 17 Μαρτίου και είναι οι εξής:

Α’ κατηγορία

Σάββατο 16 Μαρτίου

16:00

Πέραμα-Αγροτικός: Μαγγιώρος (Μπουμπουγιάννης-Τασιούλα)

Κράψη-Ελεούσα: Νέος (Αγόρας-Γεωργίου Β.)

Ανατολή-Μικρασιάτες: Τζόβας (Κολιός-Γκανάτσιου)

16:15

Κόνιτσα-Μέτσοβο: Μάντζιος (Πάνος Σ.-Κοσίνας)


Κυριακή 17 Μαρτίου

15:15

Κατσικά-Πράμαντα: Σιαμέτης (Βασδέκης-Παπαιωάννου)

16:00

Ζωοδόχος-Χουλιαράδες: Πάνος Ι. (Παπαδημητρίου-Γκέλης)

Κουτσελιό-Καστρίτσα: Κατσικογιάννης (Τίκας-Παπαλαζάρου)


Β’ κατηγορία

Α’ όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

16:00

Κρύα-Ροδοτόπι: Μπούμπας (Θανασιάς-Γεωργίου Χ.)

Κληματιά-Πρωτόπαππα: Σιαμέτης (Χαρίσης-Παπιγκιώτης)

18:30

Σταυράκι-Κεφαλόβρυσο: Λιόντος (Χάλκης-Ζιάκας)

Κυριακή 17 Μαρτίου

13:30

ΑΠΟΕΛ-Βουνοπλαγιά: Αρβανίτης (Παπαδόπουλος Ν.-Κάσσος)

16:00

Λαψίστα-Αμφιθέα: Σπυρογιώτης (Διαμάντης-Χαρίσης)

Πωγωνάτος-Αμπελόκηποι: Τασιούλας (Κυριαζή-Αλεξίου)

Αγία Μαρίνα-Περίβλεπτος: Μαγγιώρος (Πολίτης-Ματακούλης)

Πανζαγορισιακός-Ανάργυροι: Μπαδήμας (Ντόντης-Τασιούλα)


Β’ όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

16:00

Κραψήτες Καππαδόκες-Ραφταναίοι: Μωυισάδης (Αλεξίου-Ναστούλης)

Δαφνούλα-Χαροκόπι: Τασιούλας (Μπαντής-Βασδέκης)

Ανήλιο-Πλατανιά: Μπαδήμας 9Μαρούλης-Ζαχάκης)

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Λογγάδες: Πάνος Ι. (Γκέλης-Σπυρογιώτης)

Κυριακή 17 Μαρτίου

16:00

Κοσμηρά-Δροσοχώρι: Σταματελόπουλος (Μωυσιάδης-Σιόντης)

Κόντσικα-Ελληνικό: Κολιοφούκας (Χατζηπαναγιώτου-Καρβούνης)

Ασβεστοχώρι-Αετορράχη: Κολιός (Κοσίνας-Γατσόμαλος)

16:30

Ολυμπιακός Βοτανικού-Κάστρο: Παπαδόπουλος Ν. (Αρβανίτης-Κάσσος)


Γ΄ κατηγορία

Α΄όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

18:15

Νεοχωρόπουλο-Πετσάλι: Μπουμπουγιάννης (Κατσουλίδου-Τσίτος)

Κυριακή 17 Μαρτίου 

11:00

Ατρόμητος-Απείθαρχος: Κυριαζή (Διαμάντης-Γατσόμαλος)

13:00

Πεντέλη-Ε.Α.Σ.Μαχητής Ιωαννίνων: Γεωργίου Χ. (Παπαδόπουλος Α.-Σηπάκη)

Καμποχώρια-Μάρμαρα: Παύλου (Οικονόμου-Κάτσιος)

Ζίτσα-ΠΑΟ Κόνιτσας: Πολίτης (Ηλία-Μούτσιος)

16:00 

Δαβάκης-Ρίζα: Γιώτης (Μαρούλης-Πέτρου)


Β’ όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

16:00

Περιστέρι-Επισκοπικό: Μπλέτας (Σηπάκη-Λιάρος)

ΑΕ Γιάννενα-Ηλιόκαλη: Σίσκας (Αποστόλου-Νίκου Στύλου)

Κυριακή 17 Μαρτίου

13:00

Χρυσοβίτσα-Μπιζάνι: Χατζηπαναγιώτου (Κολιοφούκας-Καρβούνης)

Μουζακαίοι-Βοτονόσι: Μητρογιάννης (Κίτσος-Νενεκούμης)

16:00

Ρωμανό-Συρράκο: Ζιάκας 9Ζαχάκης-Τσαπραλή)

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 15 Μάρτιος 2019 16:51

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή