Πέμπτη, 07 Νοέμβριος 2019 17:52
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Οι διαιτητές των αγώνων Α', Β' και Γ' κατηγορίας

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων Α', Β' και Γ' κατηγορίας που θα διεξαχθούν στις 9 και 10 Νοεμβρίου και είναι οι εξής:

Α' κατηγορία

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

15:00

Κόντσικα-Νησί: Πάνος Ι. (Μωυσιάδης-Θανασιάς)

Κράψη-Χουλιαράδες: Μπόσιας (Χατηζπαναγιώτου-Μάντζιος)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

15:00

 Ελεούσα-Θρίαμβος Σερβιανών: Γεωργίου Χ. (Γιώτης-Νίκας)

Πέραμα-Κρύα: Μπούμπας (Γεωργίου Β.-Πάνος Σ.)

Αγροτικός-Μέτσοβο: Νέος (Ντόντης-Χαρίσης)

Μικρασιάτες-Κατσικά: Τασιούλας (Γκέλης-Ντόντης Σ.)

Κοσμηρά-Αγία Μαρίνα: Χριστοφορίδης (Διαμάντης-Σιόντης)

Καστρίτσα-Κόνιτσα: Ντάρας (Τσάντας-Σπυρογιώτης)


Β' κατηγορία

Α' όμιλος

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

15:00

Σταυράκι-Πανζαγορισιακός: Μαγγιώρος (Σιαμέτης-Τασιούλας)

Κληματιά-Πετσάλι: Μπουμπουγιάννης Ξ. (Γκέλης Θ.-Γεωργίου Β._)

17:15 

Πεντέλη-Κάστρο: Γεωργίου Χ.(Τσάντας-Χαρίσης)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

15:00

Κεφαλόβρυσο-Αμφιθέα: Μπουμπουγιάννης Ξ. (Ζαχάκης-Παύλου)

Ζωοδόχος-Πωγωνάτος: Σιαμέτης (Αλεξίου-Κάσσος)

Βουνοπλαγιά-Ζίτσα: Παπαδημητρίου (Χάλκης-Μπλέτσας)

Αμπελόκηποι-Νεοχωρόπουλο: Μωυσάδης (Διαμάντης-Παπαδόπουλος)

17:15 

Ρωμανό-Ροδοτόπι: Κυριαζή (Μπαδήμας-Γατσόμαλος)

'

Β' όμιλος

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

15:00

Λογγάδες-Κραψήτες Καππαδόκες: Διαμάντης Λ. (Πάνος Σ.-Παπαδημητρίου)

Ραφταναίοι-Κουτσελιό: Νέος (Διαμάντης Δ.-Μπαντής)

18:00

Ελληνικό-Αετορράχη: Ντάρας (Ντόντης Θ.-Σπυρογιώτης)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

15:00

Χρυσοβίτσα-ΠΑΣ Πηγών Λούρου: Σιώμος (Ζιάκας-Τσίτος)

Ηλιόκαλη-Ολυμπιακός Βοτανικού: Χατζηπαναγιώτου (Πολίτης-Κολιός)

Ασβεστοχώρι-Πράμαντα: Σίσκας (Μητρογιάννης-Παπαιωάννου)

Συρράκο-Δροσοχώρι: Μπαδήμας (Γατσόμαλος-Κυριαζή)

Νουσιωτίτσα-Μηλιά: Μαγγιώρος (Μούτσιος-Κατσουλίδου)


Γ' κατηγορία

Α' όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

12:00

Καμποχώρια-Ανάργυροι: Αρβανίτης (Αλεξίου-Νίκας)

15:00

Περίβλεπτος-Π.Α.Ο.Κόνιτσας: Αρβανίτης (Λιάρος-Ηλία)

Ρίζα-Βελισσάριο: Κολιοφούκας (Παπιγκιώτης-Τσαπραλή)


Β' όμιλος

Σάββατο 9 Νοεμβρίου

19:30

Επισκοπικό-Βοτονόσι: Κολιοφούκας (Σηπάκη-Πόλίτης)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

12:00

Πλατανιά-Περιστέρι: Ζιάκας (Χάλκης-Κάσσος)

Δαφνούλα-Ε.Α.Σ.Μαχητής Ιωαννίνων: Σιώμος (Οικόνομου-Τσίτος)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 07 Νοέμβριος 2019 19:37

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή