Πέμπτη, 13 Φεβρουάριος 2020 14:07
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Οι διαιτητές των αγώνων Α', Β' και Γ' κατηγορίας

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων σε Α', Β' και Γ' κατηγορία που θα διεξαχθούν στις 15 και 16 Φεβρουαρίου και είναι οι εξής:

Α' κατηγορία

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

15:30

Πέραμα-Καστρίτσα: Μπούμπας (Μάντζιος-Θανασιάς)

Μέτσοβο-Χουλιαράδες: Πάνος Ι. (Τσάντας-Γκέλης)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

15:30

Σερβιανά-Μικρασιάτες: Σιαμέτης (Κατσουλίδου-Τσίτος)

Αγροτικός-Κοσμηρά: Ντάρας (Γεωργίου Β.-Σιόντης)

Ελεούσα-Κόνιτσα: Τάσης (Μωυσιάηδς-Σπυρογιώτης0

Κρύα-Αγία Μαρίνα: Κατσικογιάννης (Διαμάντης-Παπαδημητρίου)

Νησί-Κατσικά: Ζαμπαλάς (Κόλλιας-Λιόντος)


Β' κατηγορία

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

15:00

Πεντέλη-Αμπελόκηποι: Μαγγιώρος (Παπαδημητρίου-Παπαιωάννου)

15:30

Αμφιθέα-Ζωοδόχος: Νέος (Λιόντος-Γεωργίου Β._

Σταυράκι-Βουνοπλαγιά: Χριστοφορίδης (Ευαγγέλου-Μαρούλης)

Κάστρο-Ζίτσα: Μητρογιάννης (Τασιούλας-Νίκου-Στύλου)

Ροδοτόπι-Πωγωνάτος: Τάσης (Χατζηπαναγιώτου-Χαρίσης)

17:15

Ρωμανό-Κληματιά: Μπλέτσας (Γατσόμαλος-Κοσίνας)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

15:30

Κεφαλόβρυοσ-Νεοχωρόπουλο: Τασιούλας (Αλεξίου-Χαρίσης)

Πανζαγοροσιακός-Πετσάλι: Σιώμος (Σηπάκη-Λιάρος)


Β' όμιλος

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

15:30

Λογγάδες-Συρράκο: Μπόσιας (Σπυρογιώτης-Σιόντης)

Κραψήτες Καππαδόκες-Κουτσελιό: Μπαδήμας (Ντάρας--Σιαμέτης)

18:00 

Ελληνικό-Μηλιά: Σίσκας (Αρβανίτης-Ηλία)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

15:30

Αετορράχη-Ασβεστοχώρι: Σταματελόπουλος (Μούτσιος-Κολιός)

Ηλιόκαλη-Ραφταναίοι: Μαγγιώρος (Πολίτης-Παύλου)

Χρυσοβίτσα-Μουσιωτίτσα: Χατζηπαναγιώτου (Διαμάντης Δ.-Χάλκης)

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Δροσοχώρι: Μπούμπας (Γκέλης Θ.-Αρβανίτης)

Ολυμπιακός Βοτανικού-Πράμαντα: Τζόβας (Κυριαζή-Μπαντής)


Γ' κατηγορία

Α΄ όμιλος

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

12:00

Καμποχώρια-Περίβλεπτος: Πολίτης (Τσίτος-Κατσουλίδου)(

15:30

Βελισσάριο-ΠΑΟ Κόνιτσας: Παπαδόπουλος Ν.(Παπαιωάννου-Κάσσος)

Ρίζα-Μάρμαρα: Ζιάκας (Ζαχάκης-Παλαιοπάνου)


Β' όμιλος

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου

19:30

Ε.Α.Σ.Μαχητής Ιωαννίνων-Περιστέρι: Κολιοφούκας (Χάλκης-Διαμάντης Δ.)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

12:00

Δαφνούλα-ΑΕ Γιάννενα: Σταματελόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.-Κάσσος)

15:30

Ανήλιο-Πλατανιά: Μπαδήμας (Μπλέτσας-Τσαπραλή)


Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 13 Φεβρουάριος 2020 20:53

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή