Τρίτη, 08 Σεπτέμβριος 2020 10:34
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής.

Η εκπρόσωπος της ΕΠΣ Ηπείρου Θύελλα Κατσικάς ξεκινάει στις 11 Οκτωβρίου εντός έδρας με την Αναγέννηση Άρτας ενώ τη δεύτερη αγωνιστική θα ταξιδέψει στο Αγρίνιο όπου θα αντιμετωπίσει τον Παναγρινιακό.

Το ρεπό της η Θύελλα θα το κάνει την τελευταία αγωνιστική κάθε γύρου.

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Αναγέννηση Άρτας

ΟΦΑΜ – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΕ Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό: Παναγρινιακός


2η αγωνιστική

Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς

Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Πρέβεζα

Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Θύελλα 2015  – ΑΕ Μεσολογγίου

ΑΕ Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού

Ρεπό: Αστέρας Καληράχης


3η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΟΦΑΜ

Αστέρας Καληράχης – Παναγρινιακός

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Μεσολογγίου – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αμβρακικός Λουτρού – Τηλυκράτης

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου


4η αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης – Θύελλα Κατσικάς

ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Πρέβεζα

Παναγρινιακός – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΑΕ Λευκίμμης

Τηλυκράτης – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού


5η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Πρέβεζα

Αχέρων Καναλακίου – Αστέρας Καληράχης

ΑΕ Μεσολογγίου – ΟΦΑΜ

Αμβρακικός Λουτρού – Παναγρινιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας

Τηλυκράτης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα 2015


6η αγωνιστική

Αχέρων Καναλακίου – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου

Αστέρας Καληράχης – Αμβρακικός Λουτρού

ΟΦΑΜ – ΑΕ Λευκίμμης

Παναγρινιακός – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς


7η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Μεσολογγίου

Αμβρακικός Λουτρού – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζα

ΠΑΣ Θύελλα 2015  – Αστέρας Καληράχης

Τηλυκράτης – ΟΦΑΜ

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Παναγρινιακός

Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας


8η αγωνιστική

Αμβρακικός Λουτρού – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Θύελλα 2015

ΠΑΣ Πρέβεζα – Τηλυκράτης

Αστέρας Καληράχης – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός – Αναγέννηση Άρτας

Ρεπό: ΟΦΑΜ


9η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Θύελλα 2015  – Αμβρακικός Λουτρού

Τηλυκράτης – ΑΕ Μεσολογγίου

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Αχέρων Καναλακίου

Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Καληράχης

ΟΦΑΜ – Παναγρινιακός

Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα


10η αγωνιστική

ΠΑΣ Θύελλα 2015  – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης

Αμβρακικός Λουτρού – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Αχέρων Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας

ΠΑΣ Πρέβεζα – Παναγρινιακός

Αστέρας Καληράχης – ΟΦΑΜ

Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου


11η αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Τηλυκράτης

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Αναγέννηση Άρτας – Αμβρακικός Λουτρού

Παναγρινιακός – ΑΕ Μεσολογγίου

ΟΦΑΜ – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Καληράχης

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης


12η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Θύελλα 2015  – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Λευκίμμης – Παναγρινιακός

Αμβρακικός Λουτρού – ΟΦΑΜ

ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Καληράχης

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζα

Ρεπό: Τηλυκράτης


13η αγωνιστική

Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς

Παναγρινιακός – Τηλυκράτης

ΟΦΑΜ – ΠΑΣ Θύελλα 2015

Αστέρας Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης

ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού

ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 08 Σεπτέμβριος 2020 14:00

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή