Πέμπτη, 17 Σεπτέμβριος 2020 17:52
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)

Οι διαιτησίες των αγώνων Α' και Β' Ερασιτεχνικής

Από την Ε.Δ./ΕΠΣΗΠ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί των αγώνων της 2ης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα Α' και Β΄Ερασιτεχνικής που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19 και 20 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα-οι διαιτησίες

Α' Ερασιτεχνική:

Α΄Όμιλος:

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

17.30

Αετός Νήσου- Α.Ο Σταυρακίου 2009 (γήπεδο Λιμνοπούλας):Χατζηπαναγιώτου(Σίσκας-Κατσουλίδου)

Ζωοδόχος-Αγία Μαρίνα: Μπούμπας (Μωϋσιάδης- Γεωργίου Β.)

Πίνδος Κόνιτσας- Πασσαρ. Ροδοτοπίου: Μπόσιας(Παπαδημητρίου-Ευαγγέλου)

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

17.30

Πωγωνάτος- Προοδευτική Περάματος: Τζόβας (Σιόντης-Κάσσος)

Θύελλα Ελεούσας-ΠΑΣ Κράψης: Χριστοφορίδης(Θανασιάς- Παπαδόπουλος)

Νεοχωρόπουλο-Αγρ. Αστέρας Άνω Καλαμά(γήπεδο Παρακαλάμου):Τασιούλας (Πάνος Σ- Διαμάντης Δ.)

Β' ΌΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

17.30

Τιτάν Λογγάδων-Ανατολή:Σταματελόπουλος(Σιαμέτης-Κυριαζή)

Π.Α.Σ Μέτσοβο-Ολυμπιακός Βοτανικού:Ντάρας(Κόλλιας-Διαμάντης Λ)

Θρίαμβος Σερβιανών-Αγρ. Καστρίτσας: Γεωργίου Χ(Τασιούλας-Ματακούλης)

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

17.30

Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Α.Ε Μικρασιατών: Κατσικογιάννης(Κόλλιας-Γκέλης)

Κοσμηρά- Άτλας/Χουλιαράδες: Νέος (Λιόντος-Σπυρογιώτης)

Π.Α.Ο Ασβεστοχωρίου-ΠΑΣ Πηγών Λούρου: Ζαμπαλάς(Διαμάντης Λ-Παπαδημητρίου)

Β' Ερασιτεχνική

Α' Όμιλος

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

17.30

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς-Κληματιά:Τάσης (Λιόντος-Μούτσιος)

Αστήρ Αμφιθέας- Αμπελόκηποι: Κατσικογιάννης(Θανασιάς- Διαμάντης Δ.)

Ζίτσα- Φλόγα Πετσαλίου (γήπεδο Κληματιάς): Μπαδήμας(Κάσσος-Παύλου)

ΠΑΣ Περιβλέπτου- Βελισσάριο: Παπαδόπουλος (Κολιός-Παπαϊωάννου)

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

17.30

Α.Ε Γιάννενα-Πεντέλη: Μαγγιώρος(Ντάρας-Τσίτος)

Π.Α.Σ Κάστρου- Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου: Τάσης (Σίσκας- Κυριαζή)

Πανζαγορισιακός-Κόντσικα: Σταματελόπουλος (Αλεξίου-Νίκας)

Β' ΌΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου

17.30

Ραφταναίοι-Σταυραετός Συρράκου: Τζόβας (Βασδέκης-Μπλέτσας)

Αχέρων Ρωμανού-Ηλιόκαλη(γήπεδο Πεδινής): Νέος(Σπυρογιώτης-Νίκας)

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου

17.30

Μουσιωτίτσα-Πλατανιά: Γεωργίου Χ (Σιαμέτης-Χάλκης)

Κραψήτες Καππαδόκες- Κουτσελιό:Μπόσιας(Αρβανίτης- Γεωργίου Β.)

Αετορράχη-Δαφνούλα: Μητρογιάννης(Μπαντής-Κολιοφούκας)

Xρυσοβίτσα- Αναγέννηση Ελληνικού: Χατζηπαναγιώτου(Μπαδήμας-Κατσουλίδου)


Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 18 Σεπτέμβριος 2020 10:33

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή