Σάββατο, 18 Αύγουστος 2012 00:20
Αξιολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Η κλήρωση των δυο ομίλων της Β' ερασιτεχνικής

Με την κλήρωση των δυο ομίλων της Β' κατηγορίας ολοκληρώθηκαν χθές οι κληρώσεις τόσο του κυπέλλου, όσο και των πρωταθλημάτων της Α' και Β' κατηγορίας τα οποία θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δυο ομίλων έχει ως εξής:

Α' όμιλος

1η  αγωνιστική

 Αμφιθέα-Θύελλα Ελεούσας

Αετός Περιστερίου-Αετός Πρωτόπαππα

Δαβάκης-Περίβλεπτος

Πανφρουριακός -Ασβεστοχώρι

Ζωοδόχος-Αγία Μαρίνα

Αγροτικός Αστέρας-Καλπάκι

Α.Ε. Καμποχωρίων-Σταυράκι

Πωγωνάτος-Αετός Νήσου

Π.Α.Ο. Κόνιτσας -Αμπελόκηποι


2η αγωνιστική

Αετός Περιστερίου-Αμφιθέα

Θύελλα Ελεούσας-Δαβάκης

Αετός Πρωτόπαππα-Πανφρουριακός

Περίβλεπτος-Ζωοδόχος

Ασβεστοχώρι-Αγροτικός Αστέρας

Αγία Μαρίνα -Α.Ε. Καμποχωρίων

Καλπάκι-Πωγωνάτος

Σταυράκι-Π.Α.Ο. Κόνιτσας

Αετός Νήσου-Αμπελόκηποι


3η αγωνιστική

Αμφιθέα--Δαβάκης

Πανφρουριακός -Αετός Περιστερίου

Ζωοδόχος-Θύελλα Ελεούσας

Αγροτικός Αστέρας-Αετός Πρωτόπαππα

Α.Ε. Καμποχωρίων-Περίβλεπτος

Πωγωνάτος-Ασβεστοχώρι

Π.Α.Ο. Κόνιτσας -Αγία Μαρίνα

Αμπελόκηποι-Καλπάκι

Αετός Νήσου-Σταυράκι


4η αγωνιστική

Πανφρουριακός -Αμφιθέα

Δαβάκης-Ζωοδόχος

Αετός Περιστερίου-Αγροτικός Αστέρας

Θύελλα Ελεούσας-Α.Ε. Καμποχωρίων

Αετός Πρωτόπαππα-Πωγωνάτος

Περίβλεπτος-Π.Α.Ο. Κόνιτσας

Ασβεστοχώρι-Αμπελόκηποι

Αγία Μαρίνα -Αετός Νήσου

Καλπάκι-Σταυράκι


5η αγωνιστική

Αμφιθέα--Ζωοδόχος

Αγροτικός Αστέρας-Πανφρουριακός

Α.Ε. Καμποχωρίων-Δαβάκης

Πωγωνάτος-Αετός Περιστερίου

Π.Α.Ο. Κόνιτσας -Θύελλα Ελεούσας

Αμπελόκηποι-Αετός Πρωτόπαππα

Αετός Νήσου-Περίβλεπτος

Σταυράκι-Ασβεστοχώρι

Καλπάκι-Αγία Μαρίνα


6η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Αμφιθέα

Ζωοδόχος-Α.Ε. Καμποχωρίων

Πανφρουριακός -Πωγωνάτος

Δαβάκης-Π.Α.Ο Κόνιτσας

Αετός Περιστερίου-Αμπελόκηποι

Θύελλα Ελεούσας-Αετός Νήσου

Αετός Πρωτόπαππα-Σταυράκι

Περίβλεπτος-Καλπάκι

Ασβεστοχώρι-Αγία Μαρίνα


7η αγωνιστική

Αμφιθέα--Α.Ε. Καμποχωρίων

Πωγωνάτος-Αγροτικός Αστέρας

Π.Α.Ο Κόνιτσας -Ζωοδόχος

Αμπελόκηποι-Πανφρουριακός

Αετός Νήσου-Δαβάκης

Σταυράκι-Αετός Περιστερίου

Καλπάκι-Θύελλα Ελεούσας

Αγία Μαρίνα -Αετός Πρωτόπαππα

Ασβεστοχώρι-Περίβλεπτος


8η αγωνιστική

Πωγωνάτος-Αμφιθέα

Α.Ε. Καμποχωρίων-Π.Α.Ο Κόνιτσας

Αγροτικός Αστέρας-Αμπελόκηποι

Ζωοδόχος-Αετός Νήσου

Πανφρουριακός -Σταυράκι

Δαβάκης-Καλπάκι

Αετός Περιστερίου-Αγία Μαρίνα

Θύελλα Ελεούσας-Ασβεστοχώρι

Αετός Πρωτόπαππα-Περίβλεπτος


9η αγωνιστική

Αμφιθέα-Π.Α.Ο Κόνιτσας

Αμπελόκηποι-Πωγωνάτος

Αετός Νήσου-Α.Ε. Καμποχωρίων

Σταυράκι-Αγροτικός Αστέρας

Καλπάκι-Ζωοδόχος

Αγία Μαρίνα -Πανφρουριακός

Ασβεστοχώρι-Δαβάκης

Περίβλεπτος-Αετός Περιστερίου

Αετός Πρωτόπαππα-Θύελλα Ελεούσας


10η αγωνιστική

Αμπελόκηποι-Αμφιθέα

Π.Α.Ο Κόνιτσας -Αετός Νήσου

Πωγωνάτος-Σταυράκι

Α.Ε. Καμποχωρίων-Καλπάκι

Αγροτικός Αστέρας-Αγία Μαρίνα

Ζωοδόχος-Ασβεστοχώρι

Πανφρουριακός -Περίβλεπτος

Δαβάκης-Αετός Πρωτόπαππα

Θύελλα Ελεούσας-Αετός Περιστερίου


11η αγωνιστική

Αμφιθέα--Αετός Νήσου

Σταυράκι-Αμπελόκηποι

Καλπάκι-Π.Α.Ο Κόνιτσας

Αγία Μαρίνα -Πωγωνάτος

Ασβεστοχώρι-Α.Ε. Καμποχωρίων

Περίβλεπτος-Αγροτικός Αστέρας

Αετός Πρωτόπαππα-Ζωοδόχος

Θύελλα Ελεούσας-Πανφρουριακός

Αετός Περιστερίου-Δαβάκης


12η αγωνιστική

Σταυράκι-Αμφιθέα

Αετός Νήσου-Καλπάκι

Αμπελόκηποι-Αγία Μαρίνα

Π.Α.Ο Κόνιτσας -Ασβεστοχώρι

Πωγωνάτος-Περίβλεπτος

Α.Ε. Καμποχωρίων-Αετός Πρωτόπαππα

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Ελεούσας

Ζωοδόχος-Αετός Περιστερίου

Δαβάκης-Πανφρουριακός


13η αγωνιστική

Αμφιθέα--Καλπάκι

Αγία Μαρίνα -Σταυράκι

Ασβεστοχώρι-Αετός Νήσου

Περίβλεπτος-Αμπελόκηποι

Αετός Πρωτόπαππα-Π.Α.Ο Κόνιτσας

Θύελλα Ελεούσας-Πωγωνάτος

Αετός Περιστερίου-Α.Ε. Καμποχωρίων

Δαβάκης-Αγροτικός Αστέρας

Πανφρουριακός -Ζωοδόχος


14η αγωνιστική

Αγία Μαρίνα -Αμφιθέα

Καλπάκι-Ασβεστοχώρι

Σταυράκι-Περίβλεπτος

Αετός Νήσου-Αετός Πρωτόπαππα

Αμπελόκηποι-Θύελλα Ελεούσας

Π.Α.Ο Κόνιτσας -Αετός Περιστερίου

Πωγωνάτος-Δαβάκης

Α.Ε. Καμποχωρίων-Πανφρουριακός

Ζωοδόχος-Αγροτικός Αστέρας


15η αγωνιστική

Αμφιθέα--Ασβεστοχώρι

Περίβλεπτος-Αγία Μαρίνα

Αετός Πρωτόπαππα-Καλπάκι

Θύελλα Ελεούσας-Σταυράκι

Αετός Περιστερίου-Αετός Νήσου

Δαβάκης-Αμπελόκηποι

Πανφρουριακός -Π.Α.Ο. Κόνιτσας

Ζωοδόχος-Πωγωνάτος

Αγροτικός Αστέρας-Α.Ε. Καμποχωρίων


16η αγωνιστική

Περίβλεπτος-Αμφιθέα

Ασβεστοχώρι-Αετός Πρωτόπαππα

Αγία Μαρίνα -Θύελλα Ελεούσας

Καλπάκι-Αετός Περιστερίου

Σταυράκι-Δαβάκης

Αετός Νήσου-Πανφρουριακός

Αμπελόκηποι-Ζωοδόχος

Π.Α.Ο. Κόνιτσας -Αγροτικός Αστέρας

Α.Ε. Καμποχωρίων-Πωγωνάτος


17η αγωνιστική

Αμφιθέα--Αετός Πρωτόπαππα

Θύελλα Ελεούσας-Περίβλεπτος

Αετός Περιστερίου-Ασβεστοχώρι

Δαβάκης-Αγία Μαρίνα

Πανφρουριακός -Καλπάκι

Ζωοδόχος-Σταυράκι

Αγροτικός Αστέρας-Αετός Νήσου

Α.Ε. Καμποχωρίων-Αμπελόκηποι

Πωγωνάτος-Π.Α.Ο. Κόνιτσας


Β' Όμιλος


1η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Κουτσελιό

Συρράκο-Ηλιόκαλη

Χρυσοβίτσα-Παναμπελιακός

Χουλιαράδες-Αγροτικός Καστρίτσας

Βαρυάδες-Τιτάν Λογγάδων

Επισκοπικό-Αετός Αετοράχης

Δαφνούλα-Κοσμηρά

Πλατανιά-Αχέρων Ρωμανού

ΠΑΣ Μέτσοβο-Μαβίλης


2η αγωνιστική

Συρράκο-Θρίαμβος Σερβιανών

Κουτσελιό-Χρυσοβίτσα

Ηλιόκαλη-Χουλιαράδες

Παναμπελιακός-Βαρυάδες

Αγροτικός Καστρίτσας-Επισκοπικό

Τιτάν Λογγάδων-Δαφνούλα

Αετός Αετοράχης-Πλατανιά

Κοσμηρά-ΠΑΣ Μέτσοβο

Αχέρων Ρωμανού-Μαβίλης


3η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Χρυσοβίτσα

Χουλιαράδες-Συρράκο

Βαρυάδες-Κουτσελιό

Επισκοπικό-Ηλιόκαλη

Δαφνούλα-Παναμπελιακός

Πλατανιά-Αγροτικός Καστρίτσας

ΠΑΣ Μέτσοβο-Τιτάν Λογγάδων

Μαβίλης-Αετός Αετοράχης

Αχέρων Ρωμανού-Κοσμηρά


4η αγωνιστική

Χουλιαράδες-Θρίαμβος Σερβιανών

Χρυσοβίτσα-Βαρυάδες

Συρράκο-Επισκοπικό

Κουτσελιό-Δαφνούλα

Ηλιόκαλη-Πλατανιά

Παναμπελιακός-ΠΑΣ Μέτσοβο

Αγροτικός Καστρίτσας-Μαβίλης

Τιτάν Λογγάδων-Αχέρων Ρωμανού

Αετός Αετοράχης-Κοσμηρά


5η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Βαρυάδες

Επισκοπικό-Χουλιαράδες

Δαφνούλα-Χρυσοβίτσα

Πλατανιά-Συρράκο

ΠΑΣ Μέτσοβο-Κουτσελιό

Μαβίλης-Ηλιόκαλη

Αχέρων Ρωμανού-Παναμπελιακός

Κοσμηρά-Αγροτικός Καστρίτσας

Αετός Αετοράχης-Τιτάν Λογγάδων


6η αγωνιστική

Επισκοπικό-Θρίαμβος Σερβιανών

Βαρυάδες-Δαφνούλα

Χουλιαράδες-Πλατανιά

Χρυσοβίτσα-ΠΑΣ Μέτσοβο

Συρράκο-Μαβίλης

Κουτσελιό-Αχέρων Ρωμανού

Ηλιόκαλη-Κοσμηρά

Παναμπελιακός-Αετός Αετοράχης

Αγροτικός Καστρίτσας-Τιτάν Λογγάδων


7η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Δαφνούλα

Πλατανιά-Επισκοπικό

ΠΑΣ Μέτσοβο-Βαρυάδες

Μαβίλης-Χουλιαράδες

Αχέρων Ρωμανού-Χρυσοβίτσα

Κοσμηρά-Συρράκο

Αετός Αετοράχης-Κουτσελιό

Τιτάν Λογγάδων-Ηλιόκαλη

Αγροτικός Καστρίτσας-Παναμπελιακός


8η αγωνιστική

Πλατανιά-Θρίαμβος Σερβιανών

Δαφνούλα-ΠΑΣ Μέτσοβο

Επισκοπικό-Μαβίλης

Βαρυάδες-Αχέρων Ρωμανού

Χουλιαράδες-Κοσμηρά

Χρυσοβίτσα-Αετός Αετοράχης

Συρράκο-Τιτάν Λογγάδων

Κουτσελιό-Αγροτικός Καστρίτσας

Ηλιόκαλη-Παναμπελιακός


9η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΣ Μέτσοβο

Μαβίλης-Πλατανιά

Αχέρων Ρωμανού-Δαφνούλα

Κοσμηρά-Επισκοπικό

Αετός Αετοράχης-Βαρυάδες

Τιτάν Λογγάδων-Χουλιαράδες

Αγροτικός Καστρίτσας-Χρυσοβίτσα

Παναμπελιακός-Συρράκο

Ηλιόκαλη-Κουτσελιό


10η αγωνιστική

Μαβίλης-Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΣ Μέτσοβο-Αχέρων Ρωμανού

Πλατανιά-Κοσμηρά

Δαφνούλα-Αετός Αετοράχης

Επισκοπικό-Τιτάν Λογγάδων

Βαρυάδες-Αγροτικός Καστρίτσας

Χουλιαράδες-Παναμπελιακός

Χρυσοβίτσα-Ηλιόκαλη

Κουτσελιό-Συρράκο


11η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Αχέρων Ρωμανού

Κοσμηρά-Μαβίλης

Αετός Αετοράχης-ΠΑΣ Μέτσοβο

Τιτάν Λογγάδων-Πλατανιά

Αγροτικός Καστρίτσας-Δαφνούλα

Παναμπελιακός-Επισκοπικό

Ηλιόκαλη-Βαρυάδες

Κουτσελιό-Χουλιαράδες

Συρράκο-Χρυσοβίτσα


12η αγωνιστική

Κοσμηρά-Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Ρωμανού-Αετός Αετοράχης

Μαβίλης-Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΣ Μέτσοβο-Αγροτικός Καστρίτσας

Πλατανιά-Παναμπελιακός

Δαφνούλα-Ηλιόκαλη

Επισκοπικό-Κουτσελιό

Βαρυάδες-Συρράκο

Χρυσοβίτσα-Χουλιαράδες


13η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Αετός Αετοράχης

Τιτάν Λογγάδων-Κοσμηρά

Αγροτικός Καστρίτσας-Αχέρων Ρωμανού

Παναμπελιακός-Μαβίλης

Ηλιόκαλη-ΠΑΣ Μέτσοβο

Κουτσελιό-Πλατανιά

Συρράκο-Δαφνούλα

Χρυσοβίτσα-Επισκοπικό

Χουλιαράδες-Βαρυάδες


14η αγωνιστική

Τιτάν Λογγάδων-Θρίαμβος Σερβιανών

Αετός Αετοράχης-Αγροτικός Καστρίτσας

Κοσμηρά-Παναμπελιακός

Αχέρων Ρωμανού-Ηλιόκαλη

Μαβίλης-Κουτσελιό

ΠΑΣ Μέτσοβο-Συρράκο

Πλατανιά-Χρυσοβίτσα

Δαφνούλα-Χουλιαράδες

Βαρυάδες-Επισκοπικό


15η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Αγροτικός Καστρίτσας

Παναμπελιακός-Τιτάν Λογγάδων

Ηλιόκαλη-Αετός Αετοράχης

Κουτσελιό-Κοσμηρά

Συρράκο-Αχέρων Ρωμανού

Χρυσοβίτσα-Μαβίλης

Χουλιαράδες-ΠΑΣ Μέτσοβο

Βαρυάδες-Πλατανιά

Επισκοπικό-Δαφνούλα


16η αγωνιστική

Παναμπελιακός-Θρίαμβος Σερβιανών

Αγροτικός Καστρίτσας-Ηλιόκαλη

Τιτάν Λογγάδων-Κουτσελιό

Αετός Αετοράχης-Συρράκο

Κοσμηρά-Χρυσοβίτσα

Αχέρων Ρωμανού-Χουλιαράδες

Μαβίλης-Βαρυάδες

ΠΑΣ Μέτσοβο-Επισκοπικό

Δαφνούλα-Πλατανιά


17η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών-Ηλιόκαλη

Κουτσελιό-Παναμπελιακός

Συρράκο-Αγροτικός Καστρίτσας

Χρυσοβίτσα-Τιτάν Λογγάδων

Χουλιαράδες-Αετός Αετοράχης

Βαρυάδες-Κοσμηρά

Επισκοπικό-Αχέρων Ρωμανού

Δαφνούλα-Μαβίλης

Πλατανιά-ΠΑΣ Μέτσοβο

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 18 Αύγουστος 2012 01:08

Σχετικά άρθρα (ανά ετικέτα)

επιστροφή στην κορυφή